25 inspirujących pomysłów na tatuaże dla par

Tatuaże dla par

Bycie zakochanym sprawia, że swoją miłość chcemy wykrzyczeć całemu Światu. Można to zrobić na wiele sposobów, ale coraz więcej par rozważa wykonanie pasujących tatuaży, które każdego dnia przypominałyby im o ich wzajemnej miłości.

Jest wiele pomysłów na tatuaże dla par i są to nie tylko romantyczne i delikatne wzory, ale również zabawne i

odważne tatuaże. Poniżej przedstawiamy 25 pomysłów na tatuaże dla par, które być może zainspirują Was do zrobienia własnego.

  1. Miłość uskrzydla

Tatuaż idealny dla par, które nie boją się odważnych i widocznych wzorów. Pierwsza propozycja to para skrzydeł zakończonych inicjałami zakochanych wytatuowanych na przedramionach. Skrzydła łączą się gdy splatacie ze sobą dłonie.

Tatuaże na przedramieniu
Tatuaże ślubne
  • Wolni jak ptak

Tatuaż dla par wykonany na przedramionach zakochanych, który tym razem stanowi lustrzane odbicie tatuażu partnera. Przedstawia ptaki wzbijające się w powietrze, które nie mają korpusu, co może symbolizować puste życie bez miłości.

Tatuaże dla zakochanych
Tatuaże dla par

3. Królewska para

Idealna para tatuaży dla zakochanych, którzy są dla siebie królem i królową. Eleganckie, zdobione korony z inspirującym wyznaniem „One love – One life” wytatuowane tuż nad nadgarstkami partnerów.

Tatuaże dla par
Tatuaże na nadgarstkach

4. Królewska para w wersji mini

Jeśli spodobała wam się poprzednia propozycja, ale szukacie mniejszych tatuaży dla par, może spodoba wam się kolejna propozycja! Podobnie jak poprzednio tatuaż składa się z dwóch koron – dla króla i królowej, tym razem jednak oba znajdują się na palcach wskazujących zakochanych.

Tatuaże ślubne
Tatuaże dla niej i dla niego

5. Księżyc i słońce

Fanom astronomicznych symboli spodoba się propozycja tatuażu dla niej w formie księżyca i dla niego w formie słońca. Umiejscowienie tych tatuaży jest też bardziej intymne – niewidoczne na co dzień symbole ukrywają się na żebrach zakochanych.

Tatuaże dla par
Tatuaże dla zakochanych

6. Strzałą w serce

Następna propozycja to tatuaż dla par z lekką dozą humoru. Wykonane na przedramionach przedstawiają strzelającą z łuku kobietę na przedramieniu partnerki i trafionego strzałą amora mężczyznę na przedramieniu partnera.

Tatuaże dla par
Tatuaże na ramieniu

7. Z miłości do Pac-mana

Jeśli jesteście fanami oldschoolowych gier ten tatuaż dla zakochanych na pewno przypadnie Wam do gustu. Bohaterowie gry – Pac-Man i podążający za nim nieustannie Blinky wytatuowani tuż nad kostkami zakochanych na pewno przykują uwagę.

Tatuaże dla par
Tatuaże dla zakochanych

8.  Jaskółki

Motyw jaskółki ostatnimi czasy jest całkiem popularny. Jaskółka jest symbolem między innymi odrodzenia, nadziei i szczęścia, nic więc dziwnego, że na taki tatuaż dla par decydują się osoby w związkach licząc, że będzie on talizmanem szczęścia.

Tatuaże dla par
Tatuaże ślubne

9.  Pokrewna dusza.

Kolejną propozycją jest delikatny tatuaż dla par znajdujący się nad nadgarstkiem partnerów. Subtelną czcionka przypominającą odręczne pismo wytatuowane jest słowo „soulmate” przypominające zakochanym o istnieniu drugiej połówki.

Tatuaże ślubne
Tatuaże dla par. Źródło: instagram tiny.tatts

10. Ustrzeleni

Tatuaż, który przedstawiamy poniżej to tak naprawdę dwie połówki całości. Tatuaż dla niego składa się z pióra strzały wytatuowanej na palcu serdecznym, natomiast tatuaż dla niej to grot strzały na tymże samym palcu.

Tatuaże dla zakochanych
Tatuaże dla par. Źródło: instagram samaraxsk_mgtattoo

11. Król i królowa

Jeśli zastanawiacie się nad tatuażem dla par w kształcie królewskich koron, a poprzedni wzór wydał się wam zbyt mało królewski, być może kolejna propozycja okaże się bardziej odpowiednia. A są to cieniowane korony z misternymi detalami i zdobnymi „K” i „Q”.

Tatuaże dla par
Tatuaże na nadgarstkach

12. Królowie kier


Nieco bardziej subtelne tatuaże dla pary zakochanych to niewielkie Q z symbolem karcianego kier umiejscowione nad nadgarstkiem partnerki oraz K z symbolem serca wypełnionego czerwonym tuszem wytatuowane nad nadgarstkiem partnera.

Tatuaże na nadgarstkach
Tatuaże dla par

13. Królewska para

Kolejną propozycją tatuaży dla zakochanych są zdobne korony szlacheckie z cieniowaniem i romantycznym wyznaniem „Jedna miłość – jedno życie” wytatuowane nad nadgarstkami partnera i partnerki.

Tatuaże dla zakochanych
Tatuaże na przedramieniu

14. Na kłódkę.

Delikatny tatuaż dla zakochanych na zewnętrznej części dłoni może przybrać postać starego, małego kluczyka na dłoni partnera i pasującej do niego kłódeczki w kształcie serca na dłoni partnerki.

tatuaż dla zakochanych na zewnętrznej części dłoni
Tatuaż dla par

15. Na zawsze Twój

Zapewnienie o byciu jedyną partnerką, czy partnerem jest niezwykle ważne, a wytatuowanie sobie tego zapewnienia może mieć ogromne znaczenie. Tatuaż dla niego wykonany jest maszynową czcionką, – dla niej – ręcznie kaligrafowaną.

Tatuaż dla par
Tatuaż dla par

16. Zakochane rogacze

Jelenie są symbolem życia i odrodzenia, ale również piękna. Nic więc dziwnego, że pary decydują się na umieszczenie jelenia w projektach tatuaży partnerskich. Na przykład takich pięknych tatuaży z geometrycznym wypełnieniem i szczyptą koloru.

Tatuaże dla par
Tatuaż na nadgarstku

17.  Miłość pod kluczem

Jeśli szukacie pomysłu na drobny tatuaż dla zakochanych ta propozycja może się wam spodobać. Tatuaż składa się z klucza wytatuowanego na wewnętrznej części palca partnera i dziurki od klucza wytatuowanej na wewnętrznej części palca partnerki.

Tatuaż dla par
Tatuaż dla par

18. Dla fanów animacji Disneya

Delikatna i urocza propozycja dla fanów animacji Disneya – tatuaż dla zakochanych nad nadgarstkiem w kształcie ikony optymizmu Myszki Miki i jego ukochanej Myszki Mini. Teraz jedyne, czego potrzeba do pełni szczęścia to bilety do Disneylandu!

Tatuaż dla par
Tatuaże ślubne

19.Tetris nam w głowie

Kolejna propozycja dla fanów klasycznych gier to tatuaż dla par znajdujący się nad nadgarstkami – w kształcie kultowych elementów Tetrisa uzupełniających się po złączeniu.  Ostrzegamy – te klocki nie znikną po złączeniObrazek

Tatuaże ślubne
Tatuaż dla par

20. Miłość z innej planety

Dla tych którym marzą się podboje międzyplanetarne do gustu może przypaść tatuaż dla zakochanych, który składa się z symbolu Saturna z napisem „to infinity” i ikony rakiety z napisem „and Beyond”.

Tatuaże dla par
Tatuaż dla niej i dla niego

21. Przyciągające się bieguny


Subtelny tatuaż dla zakochanych, którzy przyciągają się jak przeciwne bieguny magnesów. Delikatny minus na nadgarstku partnerki i plus na nadgarstku partnera przypominają, że pomimo różnic ich miłość ciągnie ich do siebie.

Tatuaże dla niej i dla niego
Tatuaże dla niej i dla niego

22. Niech moc będzie z Wami!


Fani Star Wars z pewnością docenią kolejną propozycję. Tatuaż dla niej z Leią i wyznaniem „I love you” idealnie pasuje do tatuażu dla niego z Hanem Solo i iście męskim i niezbyt wylewnym zapewnieniem „I know”

Tatuaże ślubne
Tatuaże dla zakochanych

23.  Dla podróżników.


Tatuaż dla par, który nie tylko okaże się romantycznym gestem, ale będzie również podkreśleniem miłości do podróży, która połączyła zakochanych. Drobny tatuaż nad nadgarstkiem składa się z samolotu i smugi w kształcie serca.

Tatuaże na nadgarstkach
Tatuaże na nadgarstkach

24. Niecodzienne historie

Tym, którzy uwielbiają szczegółowe tatuaże przypadnie do gustu ten tatuaż dla par składający się z pięknego kolibra wzbijającego się w powietrze wytatuowanego na przedramieniu partnera i motywem roślinnym na przedramieniu partnerki.

Tatuaże dla zakochanych
Tatuaże dla zakochanych

25. Teleport w góry

Ostatnią propozycją jest tatuaż dla par wykonany na dłoniach partnerów, które po spleceniu tworzą pełen detali krajobraz gór z otaczającymi go lasami. Misterne detale i cieniowanie – przygotujcie się na godziny na fotelu tatuatora.

Tatuaże dla zakochanych
Tatuaże ślubne