Cennik cateringu weselnego

catering na wesele cena za osobę

Catering na wesele cena za osobę? Jakie są widełki cenowe za zorganizowanie cateringu podczas wesela? Zebraliśmy dane jak kształtuj ą się ceny za takie usługi. W ramach cateringu obsługiwane są imprezy okolicznościowe jak wesela, komunie, chrzciny, a także szkolenia, konferencje i spotkania biznesowe dla firm. 

Obsługa cateringowa imprez to szeroka oferta skierowana do klientów prywatnych i biznesowych. Większość firm zajmujących się cateringiem specjalizuje się też w cateringu weselnym. W ofercie znajdują się smaczne dania z polskiej domowej kuchni lub innej kuchni europejskiej – hiszpańskiej, włoskiej, greckiej, francuskiej. Realizowane są także niestandardowe zamówienia dotyczące kuchni orientalnej. Warto pamiętać, że na każdy dobry catering składają się dania ciepłe, zimne, przekąski, a także deser. Wiele restauracji, domów weselnych umożliwia skomponowanie własnego menu z listy udostępnionej przez usługodawcę. Koszt zamówienia zależy od jego rodzaju, wybranych dań, ilości osób potrzebnej do obsługi oraz terminu realizacji, który zawsze ustalany jest indywidualnie z Klientem.

catering na wesele cena za osobę

Ile kosztuje catering na wesele za osobę?

Minęły już czasy, kiedy rodzice, babcie i ciocie spędzały przed weselem kilka dni w kuchni, by w wielkich garach gotować weselne potrawy. Owszem, miało to swój urok a potrawy miały niepowtarzalny smak, jednak obecnie żyjemy zbyt szybko, by takiemu zadaniu sprostać. Dlatego obsługą wesel zajmują się firmy cateringowe. Za catering na wesele zapłacimy 100-250 zł/ osobę. Wesele oraz poprawiny w jednym pakiecie kosztować będą 120-290 zł/ osobę.