Dekoracje ślubne i weselne cena w 2023

dekoracja kosciola cena

Ile kosztują usługi florystyczne, sprawdziliśmy koszty zamówienia kwiatów oraz przygotowania oryginalnych i wyjątkowych bukietów na ślub i wesele. Stworzyliśmy cennik dekorowania w którym wszystko znajdziesz.

Rodzaje wykonywanych kompozycji kwiatowych zależą od konkretnej okazji. Oferta jest bardzo szeroka. W naszym cenniku dekorowania możesz znaleźć ceny wykonania bukietów ślubnych, miłosnych, imieninowych, urodzinowych, na rocznice, urodziny dziecka, w ramach podziękowania lub kondolencji. Ponadto sami klienci mogą zadecydować jakie kwiaty zostaną wykorzystane. Gerbery, róże, storczyki, lilie, orchidee, goździki to najczęściej zamawiane kolorowe kwiaty.

Praktycznie wszystkie kompozycje ozdabiane są zieloną trawą, wyjątkowymi liśćmi, specjalnymi ozdobami jak tasiemki i innymi dodatkami. Do każdego bukietu może być dołączony liścik z życzeniami lub tekstem wybranym przez Ciebie. W celu poznania ceny interesującej Cię usługi możesz dodać bezpłatne zapytanie. Dzięki temu szybko i łatwo możesz zdecydować się na opcję spełniającą Twoje oczekiwania. Warto korzystać z usług profesjonalnych kwiaciarni, bowiem dzięki temu możesz mieć pewność, że wybrany przez ciebie bukiet będzie piękny i efektowny. Zapraszamy do zapoznania się poniższym cennikiem, w którym dowiesz się ile wynoszą przykładowe ceny.

Ile kosztuje dekorowanie kościoła, samochodu, sali weselnej

Pięknie udekorowany kościół, sala weselna czy nawet samochód sprawia, że cała ślubna otoczka zachwyca, wzrusza. Ten najważniejszy dzień ma być piękny w każdym calu, a dekoracje mają być ostatecznym dopełnieniem tego piękna.

Kwiaty, kokardy, lampiony – to wszystko przenosi nas w nieco bajkowy świat, gdzie główni aktorzy decydują się na powiedzenie sakramentalnego „tak”.

Pięknie ubrani dumnie maszerują w ślubnym orszaku pośród setek pachnących kwiatów. Następnie wykonują swój pierwszy taniec, który nie będzie przecież ostatnim w ich dalszym, wspólnym życiu. To wszystko musi, po prostu musi odbyć się w nietuzinkowej scenerii.

Dlatego właśnie dekoracje ślubne są tak ważne. W przystrajanie ołtarza i sali weselnej można zaangażować całą rodzinę, ale można też skorzystać z usług profesjonalnych firm. Wszystko zależy od naszej wizji, czasu oraz zasobności portfela.

Aby poznać ceny poszczególnych elementów do dekorowania (kwiatów, kokard) lub ceny profesjonalnych usług, skorzystaj z formularza na naszej stronie i zadaj darmowe pytanie. Otrzymasz w odpowiedzi oferty z Twojej okolicy.

Ile kosztuje dekorowanie kościoła – cennik

dekoracja kościoła cennik

Młoda Para dumnie krocząca przez pięknie udekorowany kościół to wzruszający i niezapomniany widok, który pozostanie w pamięci na zawsze.

Pachnące kwiaty, ubrane ławki i pięknie przystrojony ołtarz to elementy, które dodają całej atmosferze wzniosłości i przenoszą wszystkich zebranych w bajkowy, sielski świat.

Za wykonanie dekoracji kościoła zapłacimy 200-3500 zł. Wykonanie bramki kwiatowej to wydatek 200-390 zł. Ach, aż chce się powiedzieć: „I żyli długo i szczęśliwie”…

Cennik dekoracji kościołacena brutto
Dekoracja klęczników (cena za 4szt)od 80 do 150 zł/kpl.
Przyozdobienie ołtarza bocznegood 45 do 70 zł/szt.
Przyozdobienie ołtarza głównegood 90 do 150 zł/kpl.
Ubranie alejki ślubnej z żywych kwiatówod 700 do 1000 zł/szt.
Wykonanie bramki kwiatowej z naturalnych materiałówod 200 do 360 zł/szt.
Wykonanie dekoracji kościołaod 200 do 1100 zł/kpl.
Zamknięcie ławekod 30 do 95 zł/kpl.

Cennik dekorowania sal weselnych

Młoda Para wykonująca pierwszy taniec na tle pięknie przystrojonej sali to wzruszający widok. Pachnące kwiaty, piękne kokardy na oparciach krzeseł, radośnie powiewające balony – to wszystko sprawia, że całe otoczenie prezentuje się niesamowicie. Piękni Młodzi zasiadający na specjalnie dla nich przystrojonych krzesłach niczym na tronie na długo pozostaną w pamięci gości. Dekoracji do sali ślubnej jest wiele. Kompozycje z kwiatów żywych to wydatek od 110 do 290 zł, tło za Parą Młodą kosztuje 200-370 zł.

Cennik dekoracji sali cena brutto
Dekoracja krzeseł kokardami, wstęgami od 5 do 7 zł/szt.
Dekoracja kwiatowa tortu weselnego od 30 do 85 zł
Kompozycja kwiatowa połączona ze świecą na stółod 60 do 95 zł
Kompozycje z kwiatów sztucznychod 150 do 350 zł
Kompozycje z kwiatów żywychod 110 do 270 zł
Pojedynczy kwiat na stół gościod 9 do 15 zł
Wykonanie bukietu z cukierkówod 25 do 60 zł
Wykonanie dużej kompozycji przy wejściu do sali weselnejod 100 do 350 zł
Wykonanie kompozycji na stół Państwa Młodychod 75 do 100 zł
Wykonanie kompozycji w naczyniuod 49 do 119 zł
Wykonanie kuli kwiatowejod 12 do 25 zł
Wykonanie pełnej dekoracji sali weselnejod 900 do 2000 zł

Ile zapłacimy za dekorację samochodu ślubnego?

Samochód również musi prezentować się wyjątkowo. Nieważne, czy jest to samochód zwykły, czy zabytkowy, limuzyna czy dorożka – musi być udekorowana. Młodzi przemykający ulicami muszą wyróżniać się z tłumu – przecież to czas radości, trzeba oznajmić całemu światu, że oto nadszedł ten wyjątkowy dla nich dzień! Wykonanie pełnej dekoracji samochodu wynosi 200-550 zł.

Cennik dekoracji samochoducena brutto
Kompozycja kwiatowa z przodu samochodu i dekoracja klamekod 140 do 185 zł/szt.
Wykonanie pełnej dekoracji na samochódod 200 do 550 zł/szt.
Wykonanie pojedynczej kompozycji na samochódod 20 do 50 zł/szt.
Wykonanie stroika okolicznościowegood 25 do 50 zł/szt.

Cennik bukietów i wiązanek ślubnych

Kwiaty, zwłaszcza te żywe, towarzyszą od początku do końca uroczystości. Kwiaty na samochodzie, wiązanka ślubna, butonierka, dekoracje kwiatowe w kościele/ sali ślubów oraz na sali weselnej… Nic dziwnego. Kwiaty prezentują się pięknie i do tego cudownie pachną. Pięknie wykonane wiązanki stanowią najlepszą dekorację.

Wiązanka panny młodej z żywych kwiatów oraz butonierka to wydatek w wysokości 150-460 zł, za kosz kwiatowy dla rodziców zapłacimy 55-600 zł.

Cennik bukietówcena brutto
Bukiety dla rodzicówod 50 do 100 zł/szt.
Wykonanie bukietu dla druhen z 1 rodzaju kwiatówod 100 do 150 zł/szt.
Wykonanie bukietu dla druhen z 2 lub więcej rodzajów kwiatówod 140 do 200 zł/szt.
Wykonanie bukietu ślubnego z 1 rodzaju kwiatówod 150 do 220 zł/szt.
Wykonanie bukietu ślubnego z 2 lub więcej rodzajów kwiatówod 200 do 280 zł/szt.
Wykonanie kosza z kompozycjami dla rodzicówod 100 do 300 zł/szt.
Wykonanie wiązanki ślubnej w formie odwróconej kropliod 150 do 300 zł/szt.

Cennik oświetlenia sal weselnych

Właściwe oświetlenie sali weselnej tworzy wyjątkowy klimat. Dlatego należy zwrócić uwagę na odpowiednie rozmieszczenie i kolorystykę punktów świetlnych. W obecnych czasach tradycyjne żyrandole, choćby najpiękniejsze, to nie wszystko.

Hitem są projektory z monogramami/ napisami. Zapłacimy za nie 40-300 zł. Kurtyna świetlna to wydatek 120-150 zł, sznury ledowe o długości 10 m można zdobyć w cenie 18-29 zł. Oczywiście ceny różnią się w zależności od regionu.