Cennik organizacji wieczoru panieńskiego i kawalerskiego

cennik wieczoru kawalerskiego

Ile kosztuje organizacja wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego sprawdziliśmy ceny. On i Ona staną na ślubnym kobiercu i tak zakończy się ich „wolność”. Koledzy przyszłego pana młodego i koleżanki panny młodej stają na głowach, by uczynić ten wieczór jedynym w swoim rodzaju i niezapomnianym. Oczywiście pomysłów na spędzenie tego wieczoru jest mnóstwo. Jak zatem wybrać ten najciekawszy?
Oczywiście można zlecić zorganizowanie imprezy profesjonalnej firmie, przeważnie jednak młodzi próbują wcielić w życie swoje szalone pomysły. Tradycyjne imprezy w klubie coraz częściej zostają wyparte poprzez wyjazdy do SPA, weekendy w górach czy nad morzem. Oczywiście nieodzownym elementem tej panieńskiej nocy pozostaje wynajęty tancerz/ tancerka erotyczna.

Ile kosztuje wynajęcie limuzyny?

Jak się zabrać za organizację wieczoru panieńskiego/ kawalerskiego? Wszystko zależy od budżetu, jakim dysponujesz. Wynajęcie loży w klubie to wydatek od 30 do 200 zł. Może warto jednak rozważyć SPA (80-350 zł/osoba) lub chociaż wynajęcie limuzyny (120-500 zł/ godz.)

Ile kosztuje organizacja wieczoru kawalerskiego

Z czym kojarzy się wieczór kawalerski? Ze świetną zabawą w gronie najbliższych i najlepszych przyjaciół! Jeśli nie masz pomysłu na zorganizowanie wyjątkowego wieczoru kawalerskiego to warto skorzystać z gotowej oferty firm i agencji eventowych specjalizujących się w takich usługach. Oferta jest naprawdę bardzo szeroka, więc każdy może w niej znaleźć coś, co spełni jego oczekiwania. Wieczór może zostać zorganizowany w klubie, lokalu, domu, strzelnicy, a także na pokładzie ekskluzywnej limuzyny lub innego pojazdu – wszystko zależy od naszej pomysłowości. Taki wieczór powinien być oryginalny i niezapomniany, żeby był wspominany przez wiele lat. Organizatorzy zapewniają kompleksową usługę, a jej koszt uzależniony jest od wybranej opcji i dodatkowych życzeń Klienta. Wieczór kawalerski to jedyna noc w swoim rodzaju, dlatego warto, aby wszystkie detale zostały zorganizowane perfekcyjnie.

Pomysłów na spędzenie wieczoru kawalerskiego jest wiele. Można zacząć np. od przejazdu gokartem 25-50 zł/ szt czy godziny na strzelnicy 88-250 zł/ godz..
Z reguły jednak impreza kończy się w klubie lub mieszkaniu. Prywatny taniec erotyczny dla przyszłego pana młodego to wydatek rzędu 100-160 zł, a striptiz kosztuje od 300 do 500 zł. Niech ten wieczór będzie niezapomniany!

Cennik przykładowych atrakcjicenny brutto
Imprezowy autobus600-1000 zł/godz.
Strzelnica 80-150 zł/os.
Kolacja z występem striptizerki85- 140 zł/os.
Przebranie od 40 do 190 zł
Taniec erotyczny damski od 300 do 1290 zł
Wieczór w SPA od 80 do 350 zł
Wynajem limuzyny od 120 do 500 zł
Zamówienie loży w klubieod 30 do 200 zł

Ile kosztuje organizacja wieczoru panieńskiego

Dla każdej panny młodej wieczór panieński to szczególna i niezapomniana noc spędzona wyłącznie w towarzystwie najlepszych przyjaciółek i koleżanek. Dlatego taki wieczór powinien być perfekcyjnie zaplanowany. Jeśli nie masz konkretnego pomysłu na ostatnią panieńską noc swojej przyjaciółki to warto zgłosić się do firm i agencji eventowych, które specjalizują się w kompleksowej organizacji takich imprez. Na początku należy zastanowić się jaka forma zabawy i jakie atrakcje mogą zachwycić przyszłą mężatkę. Oferta jest naprawdę bardzo szeroka, a taki wieczór może odbyć się w klubie muzycznym, eleganckiej restauracji, domu lub innym lokalu, a także na pokładzie ekskluzywnej limuzyny – wybór należy do Klienta. Jest to noc jedyna w swoim rodzaju, dlatego powinna być wyjątkowa. W ofercie znajdują się także propozycje różnych gier, zabaw, a także niezwykłych i oryginalnych prezentów, które ucieszą każdą kobietę. Wybór opcji na wieczór panieński zależy przede wszystkim od tego czy panna młoda jest domatorką, czy preferuje szaloną zabawę wraz ze swoimi najbliższymi przyjaciółkami.

Rejs statkiem, SPA, a może po prostu wieczór w klubie? Jak uczynić wieczór panieński naprawdę wyjątkowym? Warto przede wszystkim poznać oferty z Twojej okolicy.
Rejs statkiem uszczupli portfel o 2000-3200 zł, wieczór w klubie może być znacznie tańszy. Występ striptizera to opcja bardzo popularna, niemniej wiąże się z wydatkiem 250-550 zł/ występ. Warto poznać oferty kilku konkurencyjnych firm z okolicy.

Cennik przykładowych atrakcjiceny brutto
Weekendowy pobyt w hotelu wraz z wyżywieniem 200 do 400 zł/os.
Wynajem limuzyny350 do 800 zł/godz.
Sesja zdjęciowa 300 do 500 zł
Pokaż tancerza 500 do 700 zł
Catering z przekąskami80 zł/os.
Zabieg SPA od 50 do 150 zł