Ile kosztują dodatkowe atrakcje na ślubie i weselu

ile kosztuje ślub i wesele

Ile kosztują fajerwerki, sztuczne ognie, fontanny alkoholowe lub czekoladowe, Iluzjoniści, komicy czy zaproszenie grupy kabaretowej na wesele

Ten dzień ma być wyjątkowy, dlatego nie można w żaden sposób oszczędzać na atrakcjach. To właśnie drobnostki czynią przyjęcie niezapomnianym. To niewiarygodne, jak pokaz fajerwerków czy iluzjonista może odmienić tradycyjne przyjęcie. Przysięga małżeńska, sala weselna, orkiestra, pięknie ubrani goście – to wszystko nadaje temu dniu wzniosłości. Jednakże wszystkie, na pozór banalne, szczegóły bywają równie często wspominane po latach. Zwykłe fajerwerki mieniące się tysiącem barw na tle rozgwieżdżonego nieba, imponujące alkoholowe fontanny czy przyprawiające o drżenie serca pokazy iluzjonistyczne wywołują uśmiech, kiedy przeglądając stare zdjęcia wracamy wspomnieniami do tamtych dni.

Ile kosztują fajerwerki, sztuczne ognie

ile kosztują-fajerwerki-sztuczne-ognie

Pokazy fajerwerków oraz sztucznych ogni mają w sobie coś, co niezmiennie od lat przykuwa wzrok. Towarzyszą one większości szczególnych wydarzeń i mają na celu uświetnienie ich. Wystrzelone w punkcie kulminacyjnym imprezy wywołują zachwyt i budują podniosłą atmosferę.

Coraz częściej stanowią widowiskowy dodatek do imprez weselnych. 5-minutowy pokaz fajerwerków kosztuje 1500-2400 zł, natomiast pokaz sztucznych ogni od 400 aż do 2000 zł.

Ile kosztuje zamówienie fontanny alkoholowej lub czekoladowej

Fontanna alkoholowa lub czekoladowa to bardzo atrakcyjny dodatek na każdym stole. Nie dość, że wygląda imponująco, to jeszcze smakuje przepysznie!

Ceny fontanny alkoholowej wahają się od 498 do 715 zł, przekąsek do fontanny (dla 100 osób) od 180 do 249 zł, natomiast fontannę czekoladową (1 kg) można zdobyć w cenie 199-390 zł.

Jaki jest koszt wynajęcia Iluzjonisty czy komika na wesele

ile kosztuje wynajęcie Iluzjonisty

Nawet tak wzniosła uroczystość, jaką jest wesele, wymaga odrobiny fantazji i humoru. W końcu młoda para decyduje się razem przejść przez życie, więc trzeba się radować! Nikt tak nie uświetni imprezy, jak dobry animator.

Koszt wynajęcia klauna to 170-520 zł, natomiast magik zaszczyci nasze przyjęcie swoim występem za kwotę 400-1200 zł.

Ile kosztuje wynajęcie grupy kabaretowej na wesele

Interesujący kabaret lub pantomima może być ciekawym urozmaiceniem przyjęcia weselnego. Oczywiście musi pasować tematycznie do sytuacji. Jest to jeszcze dosyć rzadko praktykowana atrakcja, więc możesz totalnie zaskoczyć swoich gości. Cena, tutaj zależnie od rozpoznawalności może wahać się od 5000-10000 zł