8 pomysłów na zastąpienie welonu?

Lubisz nieszablonowość, a klasyka po prostu Cię nudzi? Zrezygnuj z tradycyjnej stylizacji ślubnej: załóż białą suknię, elegancki rozpinany sweterek do niej i – najważniejsze – zastąp welon, jednym z najmodniejszych dodatków. Jakich? Oto kilka wskazówek. 

Dopasuj dodatki do fasonu sukni ślubnej

Pamiętaj, że dopasowując dodatek ślubny, powinnaś wziąć pod uwagę model wybranej sukni ślubnej oraz budowę swojego ciała. 

Zastanów się nad opaską
Jeśli zdecydowałaś się na suknię ślubną o fasonie A, zdecyduj się na opaskę. Będziesz w niej wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Opaska nada Twojej stylizacji ślubnej lekkości oraz dziewczęcości. 

… albo toczkiem…
Masz suknię ślubną w stylu rybki, bardzo wąską od góry do kolan? Doskonale będziesz prezentowała się w toczku

… a może kapeluszem?
Jesteś niska i zależy Ci na tym, aby w dniu ślubu dodać sobie kilku centymetrów, do swojej stylizacji ślubnej dobierz kapelusz. Powinnaś go dopasować również do wzrostu swojego przyszłego męża. Dobierając kapelusz, zwracaj uwagę na jego rondo. Jeśli jesteś wysoką kobietą, zdecyduj się na ten z dużym rondem. Niskie Panny Młode powinny wybrać kapelusz ze ściętym rondem. 

Wybierz woalkę
Masz suknię z odkrytymi albo transparentnymi plecami? Wybierz woalkę. To bardzo ekskluzywny dodatek. Pamiętaj, że możesz ją podpiąć spinką, aby nie spadała Ci na oczy.

Wepnij kwiat
Zależy Ci na podkreśleniu swojej dziewczęcości? Wepnij kwiat w swoje włosy. To najmodniejsza ozdoba w tym roku. Możesz go wpiąć w spinkę albo stroik. 

A może wszystko razem?
Podobają Ci się wszystkie dodatki i nie potrafisz zdecydować się na jeden z nich? W takim razie połącz ze sobą kapelusz, woalkę i kwiat. Efekt będzie niesamowity. 

Wepnij spinki
Chcesz zachować prostotę i elegancję? Wybierz spinki. Są bardzo praktyczne, wykorzystasz je również po ślubie. 

Załóż wianek
Planujesz ślubu w stylu rustykalnym albo boho? Postaw na romantyzm i załóż sobie na głowę wianek. Ten naturalny dodatek sprawi, że będziesz wyglądać zwiewnie, lekko oraz delikatnie. Niestety, nie każda sukienka pasuje do takiej ozdoby na głowie. Z wiankiem idealnie zgrywa się suknia o modelu A lub zwiewna, prosta. 

… albo przepaskę…
Natomiast, jeśli zależy Ci na połączeniu elegancji z prostotą, zdecyduj się na przepaskę, dzięki której również stworzysz stylizację lekką oraz romantyczną.