Ile kosztuje wynajem napisu LOVE – cennik

Wypożyczenie napisu LOVE cena

Napisy („love”, „miłość”, inicjały) stanowią ciekawą ozdobę każdego przyjęcia. Mogą również być atrakcyjnym tłem do zdjęć. W stosunku do wszystkich wydatków związanych ze ślubem nie kosztują przy tym wiele. Ile zapłacimy za wynajem napisów?

Za wypożyczenie napisu LOVE z oświetleniem punktowym LED, o wysokości 1m zapłacimy 420-500 zł. W przypadku tworzenia dowolnych słów z liter polskiego alfabetu, musimy liczyć się z opłatą 120-150 zł za każdą literę. Napisy neonowe to koszt 300-350 zł za napis, a rustykalne LOVE wypożyczymy za 330-380 zł.

Jakie napisy można wypożyczyć na ślub?

Najbardziej popularne są napisy wykonane z PCV z oświetleniem punktowym LED. Można wybrać spośród gotowych schematów, np. „Miłość”, „LOVE”, „Mr&Mrs” lub stworzyć własny napis z dowolnych liter polskiego alfabetu. Również wielkość liter jest różna – większe napisy ustawia się na sali tanecznej lub w ogrodzie (w przypadku wesela w plenerze), mniejsze zaś pięknie prezentują się przy stoliku Młodej Pary.
Ciekawym rozwiązaniem są napisy neonowe. Można wypożyczyć już gotowe wyrazy lub całe hasła, np. „Na zawsze razem”.
Dla zwolenników klimatów rustykalnych, idealnym rozwiązaniem będą napisy drewniane. Mogą być to tylko drewniane wzory lub drewno w połączeniu z żarówkami LED.

Ile kosztuje wypożyczenie napisu?

Za napis LOVE wykonany z PCV z oświetleniem punktowym LED zapłacimy 420-500 zł w przypadku liter o wysokości 1m. Świetlne inicjały (np. A&B) wypożyczymy za 300-370 zł. Dowolna kompozycja z liter (np. „Miłość”, „Kocham”, „Młoda Para”) to wydatek rzędu 120-150 zł za każdą literę o wysokości 1m.
Za napis LOVE z oświetleniem zmiennym LED (świeci cała powierzchnia litery) oraz pilotem do zmiany kolorów zapłacimy 320-380 zł.
Nieco tańsze są napisy neonowe. Za napisy typu: „Na zawsze razem”, „Miłość”, „Od teraz My” zapłacimy 300-350 zł.
Litery LOVE w stylu rustykalnym, czyli wykonane z drewna, o wysokości 100-120 cm, to z kolei wydatek rzędu 330-380 zł.

Podsumowując, na ostateczną cenę wypożyczenia napisu wpływ ma:

  1. ilość liter w napisie,
  2. wielkość liter,
  3. rodzaj podświetlenia (LED, neon).
  4. rodzaj obudowy liter (PCV, drewno)

Ile kosztuje drewniany napis LOVE?

Drewniany napis LOVE to alternatywa dla bardzo popularnych napisów wykonanych z PCV z oświetleniem ledowym lub napisów neonowych. Napis drewniany idealnie sprawdza się na weselach organizowanych w karczmach, góralskich chatach – po prostu w pomieszczeniach, gdzie elementem dominującym jest drewno.

Zyskujący coraz bardziej na znaczeniu styl boho czy rustykalny, gdzie tematem przewodnim jest wieś, bliskość natury, minimalizm, wręcz domaga się podkreślenia tego wyjątkowego klimatu, a drewniany napis będzie jego idealnym dopełnieniem.

Popularne napisy wykonane z PCV nie będą pasować do każdego wystroju, a zwłaszcza takiego, gdzie elementem dominującym jest drewno. Nie znaczy to jednak, że należy zrezygnować z tej ciekawej ozdoby. Drewniany napis z punktowym podświetleniem pozwoli stworzyć wyjątkowy nastrój i będzie pięknie prezentował się na zdjęciach – zarówno tych wykonanych na sali weselnej, jak i w wiejskim ogrodzie.

Koszt wynajęcia drewnianego napisu LOVE lub podobnego (miłość, Mr&Mrs) uzależniony jest od wielkości liter i liczny znaków. Kwota ta oscyluje w granicach 330-380 zł.

Czy warto wypożyczyć napis na ślub?

Podświetlane napisy tworzą wyjątkowy klimat zarówno na sali weselnej, przy wejściu do sali, jak i podczas wesela w plenerze. Żarówki ledowe nie nagrzewają się tak mocno, jak żarówki tradycyjne, dzięki temu ozdoby są całkowicie bezpieczne. Nie dość, że pięknie wyglądają, to stanowią wyjątkową scenerię do zdjęć. Napis można wykorzystać nie tylko na ślub, ale również na przepiękną sesję zdjęciową w plenerze. Można powiedzieć, że taka mała rzecz, a może sprawić tyle radości! Warto zainwestować w tego rodzaju oprawę ślubu i stworzyć wyjątkową atmosferę podczas przyjęcia.

Ile kosztuje wynajęcie napisu LOVE w 2023 w ponad 100 miastach w Polsce