3 pomysły na ekstremalny wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski zbliża się wielkimi krokami. To ostatni moment na odrobinę szaleństwa i, zgodnie z tradycją, powinien on pozostać niezapomniany. Jak zorganizować nietypowy wieczór kawalerski, podczas którego adrenalina skoczy wszystkim uczestnikom, a przyszły Pan Młody będzie wspominał go jeszcze długie lata?

wieczór kawalerski – Zrezygnuj ze stereotypów

Najbardziej popularnym pomysłem na spędzenie wieczoru kawalerskiego jest impreza w knajpie z dużą ilością mocnego alkoholu oraz niespodzianką w postaci striptizerki. W obecnych czasach uczestnicy coraz częściej rezygnują z takiej formy zabawy na rzecz aktywnego, ekstremalnego wieczoru z dużą dawką adrenaliny. W najlepszym położeniu znajdują się Ci, którzy mogą i chcą wydać sporą kwotę na organizację wieczoru kawalerskiego. Dysponując odpowiednim budżetem, można skorzystać z usług firmy organizującej wieczory kawalerskie. Jeśli jednak środki finansowe nie pozwalają na skorzystanie z pomocy fachowców, można samodzielnie zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski. Wystarczy znać zainteresowania Pana Młodego… a może on sam mimowolnie napomknął, jak chciałby spędzić ten właśnie wieczór? Tak czy inaczej, możliwości jest naprawdę wiele! Oto kilka propozycji.

Wieczór kawalerski rodem z filmu akcji

Jeśli masz spory budżet do rozdysponowania, zorganizuj Panu Młodemu wycieczkę do jednego z większych miast. Po przybyciu na miejsce zacznijcie zwiedzać zabytki. Pan Młody będzie miał wrażenie, że ten pobyt jest trochę… nudny. Niespodziewanie włóż do jego kieszeni kobiece majteczki, „dowód zbrodni”. Wynajmij kilku aktorów, którzy będą przebrani za policję. Niech „zaaresztują” oni Pana Młodego. W trakcie okazywania legitymacji powinni przeszukać jego kieszenie i znaleźć ukryty dowód zbrodni w postaci podrzuconych majteczek. Po ich znalezieniu niech zakują Pana Młodego w kajdanki i wyprowadzą strasząc, że o wszystkim doniosą przyszłej małżonce. Ciekawe, jaką minę będzie miał przyszły mąż?

Wieczór kawalerski w kasynie

Doskonałym pomysłem na spędzenie wieczoru kawalerskiego w bardziej luksusowym klimacie jest impreza w kasynie. Pomysł ten oczywiście ma rację bytu pod warunkiem, że ani Ty, ani żaden z uczestników nie wciągniecie się w żadną ryzykowaną zabawę. Podczas pobytu w kasynie będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności oraz pochwalić się nimi przed pięknymi Paniami. Zagrajcie w gry losowe czy ruletkę. W ten sposób poczujecie niecodzienne emocje. 

sporty ekstremalne w Wieczór Kawalerski

Kolejnym dobrym pomysłem na spędzenie wieczoru kawalerskiego są sporty ekstremalne. Możesz zdecydować się na quady czy paintball albo obydwie atrakcje tego samego wieczoru. Najpierw ścigajcie się qudami po leśnych drogach. Następnie podzielcie się na drużyny i zagrajcie w paintballa. Po skończonej bitwie możecie ostrzelać Pana Młodego i odpocząć przy ognisku albo grillu, delektując się pysznymi daniami i piwkiem. 

Jeśli nie lubicie paintballa, możecie zdecydować się na inne ekstremalne sporty: jazdę gokartami, zawody na strzelnicy, a nawet skok ze spadochronem albo bungee.