5 błędów w trakcie organizowania wieczoru panieńskiego

Organizacja wieczoru panieńskiego może z jednej strony wydać się błaha, a z drugiej – im bliżej terminu, tym więcej wątpliwości może rodzić jego organizacja. Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem? Czy Panna Młoda będzie zachwycona? Mimo iż znacie się jak łyse konie, nachodzą Cię wątpliwości, czy aby na pewno trafisz w jej gust i poczucie humoru… Choć nie da się wszystkiego przewidzieć, zawsze można ustrzec się przed podstawowymi błędami. 

Oto 5 błędów, które możesz popełnić w trakcie organizowania wieczoru panieńskiego:

wieczór panieński – Organizacja na ostatni moment

Oczywistym jest, że podczas wieczoru panieńskiego najważniejsza jest dobra zabawa i klimat, który tworzą przede wszystkim ludzie. Mimo to, w przypadku tej szczególnej okazji, nie warto iść na żywioł – jeśli tak uczynisz, wieczór panieński nie będzie się niczym różnił od tradycyjnej imprezy.

Szczegóły wieczoru panieńskiego warto zacząć planować nawet 2-3 miesiące wcześniej, aby mieć pewność, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Zastanów się nad tym: 

  • ile osób zaprosisz,
  • gdzie zorganizujesz wieczór panieński,
  • co będziecie robić,
  • jakie kupicie prezenty,
  • jakich gadżetów będziecie potrzebowały.

Wieczór panieński – Brak pomysłu na temat Przewodni wieczoru panieńskiego

Ciekawy i zabawny pomysł na zorganizowanie wieczoru panieńskiego jest jego podstawą. Jeśli nic Wam nie przychodzi do głowy, zróbcie burzę mózgów, która pozwoli znaleźć najlepsze rozwiązanie. 

Zadajcie sobie przede wszystkim pytanie o to, co lubi, czym interesuje się przyszła Panna Młoda. Pamiętajcie, że to jest jej dzień i przede wszystkim ona ma się świetnie bawić. Jeśli dalej Wam nic nie przychodzi do głowy, zastanówcie się nad tym, w jakim stylu chcecie zorganizować wieczór panieński, jakie klimaty najbardziej pasują do charakteru Panny Młodej.

Do stylu imprezy dopasujcie gadżety – np. jeśli organizujecie wieczór panieński w stylu hawajskim, to dobierzcie odpowiednie wieńce, spódniczki, kwiaty do włosów. 

Wieczór Panieński – bez gier i dodatkowych aktywności

Przygotowanie do wieczoru panieńskiego to naprawdę spore wyzwanie. Musisz kupić bilety, zaprosić gości, zrobić przekąski, przygotować dekoracje, kupić prezenty. W tym całym zamieszaniu postaraj się nie zapomnieć o kwestii gier i zabaw.

Nawet, jeśli niektóre z nich wydają Ci się popularne i oklepane, to pamiętaj o tym, że bez nich wieczór panieński się nie uda. Gry wywołują salwy śmiechu i pozwalają całkowicie się odstresować – a o to przecież w tym wszystkim chodzi. 

Wieczór panieński – sztywna atmosfera

Często podczas wieczorów panieńskich poruszane są naprawdę odważne tematy, które dotyczącą nocy poślubnej oraz pożycia małżeńskiego. W szczególności występują one podczas gier i zabaw. Dlatego organizując wieczór panieński postaraj się zachować umiar. Nie przekraczajcie pewnych granic, ponieważ możecie urazić Pannę Młodą. 

Wieczór Panieński – brak Spontaniczności i dobrej zabawy

Nie chodzi to, żebyście w ogóle nie trzymały się planu, tylko żebyście nie robiły wszystkiego sztywno, według z góry zaplanowanego schematu. Jeśli zdarzy się tak, że coś nie wyjdzie zgodnie z planem, wtedy przejdźcie do następnego punktu. Kiedy będziecie musiały zrezygnować z któregoś punktu, to zróbcie to – przecież najważniejsza jest dobra zabawa. 

Na koniec słów kilka…

Niektórym wydaje się, że przygotowanie wieczoru panieńskiego to banał. Inne dziewczyny z kolei załamują ręce nie wiedząc, od czego zacząć. A najważniejsze w tym wszystkim jest to, aby nie popadać ze skrajności w skrajność – ten wieczór ma być niezapomniany, pełen luzu, śmiechu i radości… i to nie tylko dla Panny Młodej, ale dla każdej z Was.