Fontanna alkoholowa cena 2023

Fontanna alkoholowa cena

Fontanna alkoholowa to ciekawe urozmaicenie weselnego przyjęcia. Pozwala na stworzenie ciekawych aranżacji i pobudza kreatywność. To idealna alternatywa dla barmana. Ile zapłacimy za taką przyjemność?

Od czego zależy cena wynajmu fontanny alkoholowej?

Cena wynajmu fontanny alkoholowej zależy przede wszystkim od jej pojemności. Im większa, bardziej pojemna fontanna, tym więcej za nią zapłacimy. Duże znaczenie ma ozdobienie fontanny. Kwiaty, podświetlenie – to podnosi cenę wypożyczenia. Decydując się na wynajem fontanny z gotowymi drinkami, oczywiście zapłacimy za alkohol ekstra – im droższy, bardziej wyszukany drink, tym ostateczna cena będzie wyższa.
Jeśli w fontannie mają być serwowane likiery, ciekawym rozwiązaniem jest wynajem urządzenia wraz z czekoladowymi, jadalnymi kieliszkami. Ostateczna cena będzie wyższa, jednak atrakcja dla gości – zdecydowanie warta swej ceny.

Ile kosztuje fontanna alkoholowa?

Za wynajęcie fontanny o pojemności 10l z ponchem zapłacimy 500-700 zł. Na fontannę o pojemności 5l z ponchem musimy przeznaczyć 350-450 zł. Fontannę o pojemności 10l, bez alkoholu, wynajmiemy za 250-350 zł. Czekoladowe kieliszki do likieru można nabyć w cenie 120-130 zł za 100 szt.

Podsumowując, na ostateczną cenę wynajmu fontanny alkoholowej wpływ ma:

  1. wielkość/ pojemność fontanny,
  2. dekoracje, podświetlenie, kieliszki,
  3. wynajem z alkoholem lub samego sprzętu.

Jakie rodzaje alkoholu można zamówić do fontanny?

Przy wykorzystaniu fontanny mogą być serwowane różnego rodzaju alkohole – mniej lub bardziej procentowe. Ważne jest, by były one rzadkie i nie zawierały kawałków owoców czy pestek. Do fontanny idealnie nadaje się:

  • wódka, bimber, whisky, rum,
  • wino,
  • likier,
  • gotowe drinki, o ile nie są gęste i nie zawierają cząstek owoców.
    Likier można serwować w specjalnie do tego celu przygotowanych kieliszkach z białej lub ciemnej czekolady. Takie kieliszki można nabyć za dodatkową opłatą 120-130 zł za 100 szt.

Cennik wynajmu fontanny alkoholowej w ponad 100 miastach w Polsce