Jak zaplanować noc poślubną?

Czy obawiasz się, że w noc poślubną obydwoje poczujecie rozczarowanie?

Wiele par swój pierwszy raz w dniu ślubu ma już za sobą, a jednak noc poślubna to szczególna chwila i mimo wszystko stres daje znać o sobie.

Poniżej prezentujemy kilka prostych kroków, dzięki którym zapamiętacie urok magicznych chwil na długo, a uprawianie seksu w noc poślubną stanie się przyjemniejsze i ciekawsze. 

Przygotuj się do Nocy Poślubnej

Myślisz, że spontaniczny seks jest najlepszy? Nie do końca… Każda kobieta pragnie czuć się piękna, seksowna i pewna siebie.

Dlatego daj sobie czas, żeby się przygotować. Załóż seksowną bieliznę.

W trakcie przygotowywania się do intymnych chwil odprężysz się i poczujesz jeszcze większe pożądanie wobec swojego ukochanego.  

Pamiętaj, że w tym wszystkim nie chodzi o to, aby planować wszystko co do minuty, lecz by po prostu nastawić się pozytywnie do tych wyjątkowych chwil.

Odpręż się

Zastanawiasz się co zrobić, żeby Wasz seks był wyjątkowy właśnie w tę noc? Chcesz przetestować nowe dziwne pozycje albo skorzystać z różnych gadżetów? Dobry, a nawet bardzo dobry seks przeżyjecie, jeśli będziecie się czuć ze sobą swobodnie. Kiedy lubicie testować nowości, to testowanie może okazać się dobrym rozwiązaniem. Jeżeli jednak macie spokojniejsze temperamenty, to eksperymentowanie sprawy, że poczujecie się skrępowani. Lepiej urozmaicenia pozostawić na inną noc.

Zadbaj o prywatność podczas Nocy Poślubnej

Skup się na Waszej przyjemności. Na tym, co chcecie razem przeżywać i jak się tym cieszyć. Dlatego zadbaj o intymność i atmosferę. Wybierzcie wyjątkowe miejsce, w którym obydwoje będziecie się dobrze czuć. 

Możecie skorzystać z oferty hotelu, w jakim organizujecie wesele. Wybierzcie apartament, który jest przeznaczony dla nowożeńców. Pod uwagę weźcie wystrój wnętrza, w którym powinna panować romantyczna atmosfera. Powinny znaleźć się w świece o Waszym ulubionym zapachu, schłodzony szampan albo dobre wino, romantyczna muzyka i najważniejsze – wygodne łóżko. 

Przygotuj specjalny taniec

Jeśli chcesz zrobić niespodziankę swojemu ukochanemu, naucz się seksownego (choć niekoniecznie erotycznego) tańca. Jeśli nie posiadasz lekkości ruchu lub krępujesz się, możesz skorzystać z kilku lekcji w szkole tańca.

Porozmawiaj z ukochanym

Wspaniałym i niezapomnianym przeżyciem będzie dla Was uprawianie seksu, kiedy będziecie znali Wasze oczekiwania oraz potrzeby. Dlatego nie każ ukochanemu domyślać się, na co masz ochotę i czego najbardziej lubisz, ale porozmawiaj z nim o tym. Dowiedz się również, czego on od Ciebie oczekuje. 

Bądź odważną i zrób coś niespodziewanego

Jeśli jesteś odważną osobą, zaproponuj swojemu ukochanemu, abyście wynajęli kamerzystę. Zdecydujcie się na wersję, w której zostaną uwiecznione chwile, podczas których będziecie pili szampana, jedli truskawki i powoli zaczniecie się rozbierać…

Pamiętaj, że o tym, że:

Noc poślubna jest wyjątkowym przeżyciem. Dlatego ten czas poświęćcie sobie nawzajem. Zaplanujcie tę chwilę wspólnie, zamiast oczekiwać, że druga osoba stanie na wysokości zadania lub wprawiać się wzajemnie w zakłopotanie. Nie chcecie przecież zamiast złączenia się dusz odbyć pierwszej kłótni małżeńskiej…