Jaki prezent w formie przeżyć podarować Młodej Parze?

Szukasz wyjątkowego prezentu dla Pary Młodej? Chcesz podarować im coś więcej niż rzeczy materialne – sprzęt AGD czy kopertę z pieniędzmi? Obdaruj ich prezentem, który zapamiętają do końca życia – prezentem w formie przeżyć. Jak przygotować taki prezent? Co to jest prezent w formie przeżyć? O tym dowiesz się, czytając poniżej wskazówki.

Co to jest prezent w formie przeżyć?

To wyjątkowy prezent, który zapewni nowożeńcom niezapomniane przeżycia. Obdarowując ich romantyczną kolacją czy lotem w balonie, będziesz miał gwarancję, że Młodzi uznają swój prezent za trafiony. A Ty – jako osoba obdarowująca – zostaniesz szczególnie zapamiętana.

Jak dobrze znasz Parę Młodą?

Prezent w formie przeżyć to podarunek, który rozbudza wyobraźnię. Wybierając go, postaraj się dopasować do pasji czy hobby nowożeńców. Do najpopularniejszych prezentów należą: kolacje we dwoje w romantycznym miejscu – w ogrodzie albo na jachcie, nauka jazdy konnej dla dwóch osób czy masaże w SPA. Dla par, które lubią adrenalinę, polecamy lot balonem albo skok na bungee, wyprawa terenowa samochodami 4×4, warsztaty jogi albo nurkowanie dla dwojga. 

Składka? Czemu nie?

Jeśli nie masz wystarczającej kwoty na podarowanie tak wyszukanego prezentu, porozmawiaj o nim z innymi parami. Pamiętaj o tym, że możecie zrobić zrzutkę, wtedy będziecie mieli możliwość wybrania odrobinę droższej wersji. 

Może zafunduj degustację?

Prezent w formie przeżyć możesz podarować również zamiast kwiatów – wtedy podarunek może być znacznie tańszy: degustacja czekolady dla dwojga albo masaż relaksacyjny. Na taki rodzaj prezentu możesz zdecydować się również, jeśli jesteś tylko znajomym Młodych albo kolegą z pracy. 

Wybierz najlepszą porę na podarowanie prezentu

Pamiętaj o tym, że prezent w formie przeżyć możesz podarować już podczas wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego. Dostosuj go tylko do preferencji obdarowywanych. Dla kobiet doskonałym prezentem okaże się pobyt w SPA czy sesja fotograficzna. Natomiast dla mężczyzn wybierz bardziej szaloną niespodziankę – paintball, wyprawę po bezdrożach albo przejażdżkę Ferrari. 

Skorzystaj ze strony internetowej

Jeśli nie masz pomysłu na przygotowanie prezentu w formie przeżyć, skorzystaj z pomysłów zamieszczonych na stronach internetowych do tego przeznaczonych. Znajdziesz na nich gotowe propozycje prezentów lub karty podarunkowe, dzięki którym będą mogli sami wybrać taki prezent, który będzie im się podobał. 

Podpytaj Młodą Parę

Jeśli nie jesteś pewna, jaki prezent podarować Młodej Parze, zapytaj wprost o ich plany czy marzenia. Dzięki temu dowiesz się, jakie przeżycia sprawią im najwięcej przyjemności. 

Wskazówka:

  • Do każdego prezentu w formie przeżyć dołącz oryginalne życzenia. Pamiętaj o tym, że takie prezenty będą doskonałymi nie tylko na ślub, ale również na inne uroczystości.
  • Podaruj Młodej Parze prezent w formie przeżyć, nawet jeśli jesteś tylko znajomym z pracy jednego z nowożeńców. Na pewno zaskoczysz ich taką formą podarunku. 

Czy znasz inne pomysły na wyjątkowe prezenty w formie przeżyć? Podziel się z nami swoją opinią poniżej.